در اين وبلاگ


مشاوره مامایی جوانه|مشاوره تلفنی مامایی و بارداری|Midwifery Consulting by phone

سلام؛ به وبسایت ما خوش آمدید،

گروه مشاوره مامایی جوانه در نظر دارد به جهت بالا بردن اطلاعات «بهداشتی-مامایی» شما دختران امروز و مادران فردا گام هایی را با کمک شما دوستان بردارد.

تلاش ما بر این است که اطلاعات ارائه شده در عین جامع و به روز بودن، بر روی نکات کاربردی موضوع تاکید داشته و از آوردن اسامی و اصطلاحات صرفا تخصصی اجتناب شده است.

هم چنین بخش مشاوره مامایی آنلاین، آماده پاسخگویی به سوالات شماست.

در صورت تمایل از طریق منوها و کادرهای بالای سایت، وارد اینستاگرام و تلگرام ما شده و مطالب بیشتری را ملاحظه نمایید.

مشاوره مامایی تلفنی:

9092305629 (از تلفن ثابت و در تهران)

9099071174 (از تلفن ثابت و در سراسر کشور)

کریمی؛ کارشناس مامایی

آخرین نظرات


 مشاوره مامایی تلفنی
فریبا زندی کریمی هستم؛ فارغ التحصیل رشته مامایی از دانشگاه علوم پزشکی ایران؛

 

بعد از دو دهه کار و تدریس و ارتباط نزدیک با زنان فکر می کنم امروز خوشبختانه نسبت به گذشته زنان ما از آگاهی و سطح بالاتری از سواد در زمینه های مختلف برخوردارند اما در عمل این آگاهی ها نهادینه نشده و وقتی در زندگی با مشکل روبرو می شوند، راه حل مشکل را از افراد غیر متخصص می گیرند. تلاش بنده و همکارانم بر این است که کیفیت زندگی زن امروز ما در عمل تغییری محسوس داشته باشد. یکی از اهداف ما بالا بردن اطلاعات کاربردی وصحیح در زمان بارداری وروز زایمان برای تشویق مادران به زایمان طبیعی است. در گروه ما تعدادی از ماماهای با سابقه عضو هستند که میتوانیم به عنوان مامای همراه ومامای خصوصی به شما معرفی کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه ها و بیمارستان های طرف قرار داد با شماره  9099071174  تلفن ثابت تماس بگیرید.

نظرات  (۴)

سلام من 24 سالمه و یکسال ونیم که عروسی کردم و 5 روز بعد از پریودیم رفتم سونوگرافی وفولیکول 15 داشتم. 11 روز بعد نزدیکی داشتم ودوره سیکلمم 22 روزست..میخاستم ببینم باردارم؟؟؟؟خیلی تکرر ادرار دارم واحساس خستگی دارم.از بی بی چکم استفاده کردم منفی بوده...
پاسخ:
سلام  وقتی از آخرین نزدیکی ۱۵ روز گذشت بی بی چک بزن تا جواب درست باشه
سلام چهل سال دارم ویک پسر هشت ساله دارم برای بار داری دوم اقدام کردم مدت هفت ماه است هنوز بار دار نشدم  دو ماه پیش پریدیم ده روز جلو افتاده سه ماه است که فقط دو روزه پریود میشم می خواستم علت رو بدانم آیا با وجود اقدام به بارداری پریود دو روزه من طبیعی است ؟لطفا راهنماییم کنید..
سلام خانم دکتر .من ۲۷سالمه و۳ماه هست که عقد کردم .پریود ماه ابان من به تاخیر افتاده والان تو ۴روز ازماه اذر هستیم خیلی نگران هستم باوجود اینکه تورابطه باهمسرم هیچ دخولی وجود نداره اما استرس دارم وازاینکه این مساله به تاخیر افتاده نگرانم کرده .به نظر شما علت عقب افتادن پریودم چی میتونه باشه؟ممنون میشم راهنماییم کنید
پاسخ:
سلام برای اطمینان از بارداری بی بی چک بزنید
سلام خانمم 14زمان خونریزی روشروع میکنه چه زمانی برای باروری بچه دار میباشذ