در اين وبلاگ


مشاوره مامایی جوانه|مشاوره تلفنی مامایی و بارداری|Midwifery Consulting by phone

سلام؛ به وبسایت ما خوش آمدید،

گروه مشاوره مامایی جوانه در نظر دارد به جهت بالا بردن اطلاعات «بهداشتی-مامایی» شما دختران امروز و مادران فردا گام هایی را با کمک شما دوستان بردارد.

تلاش ما بر این است که اطلاعات ارائه شده در عین جامع و به روز بودن، بر روی نکات کاربردی موضوع تاکید داشته و از آوردن اسامی و اصطلاحات صرفا تخصصی اجتناب شده است.

هم چنین بخش مشاوره مامایی آنلاین، آماده پاسخگویی به سوالات شماست.

در صورت تمایل از طریق منوها و کادرهای بالای سایت، وارد اینستاگرام و تلگرام ما شده و مطالب بیشتری را ملاحظه نمایید.

مشاوره مامایی تلفنی:

9092305629 (از تلفن ثابت و در تهران)

9099071174 (از تلفن ثابت و در سراسر کشور)

کریمی؛ کارشناس مامایی

آخرین نظرات


 مشاوره مامایی تلفنی
دکتر زهرا عبدی، متخصص بیماری‌های عفونی و استادیار دانشگاه علوم پزشکی تهران با تاکید بر این که با سرد شدن هوا بروز عفونت‌های ویروسی دستگاه تنفس فوقانی شیوع بیشتری پیدا می‌کند، می‌گوید: ما هر ساله با شروع فصل سرما شاهد شیوع سرماخوردگی و آنفلوآنزا در شهرهای مختلف کشور هستیم. البته در کشور ما به علت محدود بودن ذخایر واکسن این بیماری، تزریق آن برای همه افراد توصیه نمی‌شود، اما واکسینه شدن کودکان از شش ماهگی تا شش سالگی (تزریق سالانه دو نوبت واکسن در فاصله یک ماه در این مقطع سنی توصیه می‌شود)، سالمندان، بارداران، بیماران کلیوی، قلبی، دیابتی، مبتلایان به سرطان و کسانی که نقص سیستم ایمنی دارند یا تحت شیمی‌درمانی قرار دارند برای پیشگیری از ابتلا به عفونت‌های ویروسی دستگاه تنفس فوقانی توصیه می‌شود.

  • کریمی