در اين وبلاگ


مشاوره مامایی جوانه|مشاوره تلفنی مامایی و بارداری|Midwifery Consulting by phone

سلام؛ به وبسایت ما خوش آمدید،

گروه مشاوره مامایی جوانه در نظر دارد به جهت بالا بردن اطلاعات «بهداشتی-مامایی» شما دختران امروز و مادران فردا گام هایی را با کمک شما دوستان بردارد.

تلاش ما بر این است که اطلاعات ارائه شده در عین جامع و به روز بودن، بر روی نکات کاربردی موضوع تاکید داشته و از آوردن اسامی و اصطلاحات صرفا تخصصی اجتناب شده است.

هم چنین بخش مشاوره مامایی آنلاین، آماده پاسخگویی به سوالات شماست.

در صورت تمایل از طریق منوها و کادرهای بالای سایت، وارد اینستاگرام و تلگرام ما شده و مطالب بیشتری را ملاحظه نمایید.

مشاوره مامایی تلفنی:

9092305629 (از تلفن ثابت و در تهران)

9099071174 (از تلفن ثابت و در سراسر کشور)

کریمی؛ کارشناس مامایی

آخرین نظرات


 مشاوره مامایی تلفنی
وقتی کودکان چیپس وپنیر زیاد می خورند...!

کودکان بالای سه سال احتمال دچار شدن به فشار خون را دارند  احتمال وجود فشار خون در کودکان بالای سه سال که به بیماری کلیوی دچار شده‌اند وجود دارد، برای همین باید روشهای کاهش این آسیب بررسی و از آسیب‌ها جلوگیری شود.

 استفاده از فست‌فود‌ها، چیبس‌ها و پفک‌ها به دلیل وجود نمک زیاد و نخوردن مقدار کافی آب، مشکلات کلیوی را در کودکان افزایش داده است.

 

 تست فشار خون کودکان سه ساله

ا باید پزشکان از کودکان بالای سه سال تست فشار خون را به هر دلیلی که مراجعه کرده‌اند بگیرند، زیرا تشخیص فشار خون می‌تواند راهکاری سریع در تشخیص زودرس بیماری‌های کلیوی باشد.

از هر ۴۰ بیمار مراجعه کننده برای رفع مشکلات کلیوی خود ۱۰ بیمار به سنگ کلیه مبتلا هستند،متاسفانه شیوع بیماری‌های سنگهای ادراری در میان کودکان بسیار دیده می‌شود که باید برای پیشگیری از آن به استفاده از آب در اندازه مناسب روی آورد.وشیدن آب بسیار، مشکلات بیماران کلیوی را کاهش می‌دهد.

برخی می‌گویند برای کودکان مبتلا به سنگ کلیه استفاده از شیر و لبنیات خوب نیست، اما در حقیقت باید گفت استفاده از شیر و لبنیات هیچ مشکلی برای این کودکان ندارد و چنانچه استفاده کافی از آب در کنار این مواد لبنی فراموش نشود، بهترین نتیجه را خواهیم  داشت.

 شب قبل از خواب به کودکان آب بدهید

  

  • کریمی

تغذیه کودک